Obaszar wyszukiwania. Aby skorzystać z opcji zaawansowanego szukania przejdź do odpowiedniej opcji
wyszukiwanie zaawansowane

Wardyński i Wspólnicy - rozwiązywanie sporów, arbitrażWardyński i Wspólnicy - rozwiązywanie sporów, arbitraż

Nasi Partnerzy

Informacja o plikach cookies

Informacje dotyczące plików cookies znajdują się tutaj

kancelaria

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy

Jesteśmy niezależną polską firmą prawniczą świadczącą doradztwo prawne dla polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych, instytucji finansowych, a także dla organów administracji publicznej.

W ciągu 25-letniej działalności zaufało nam liczne grono klientów, których obsługą zajmujemy się od lat. Klienci polscy cenią sobie naszą wiedzę ekspercką i umiejętność rozwiązywania najtrudniejszych problemów prawnych. Klienci zagraniczni doceniają dogłębną znajomość polskich realiów prawnych, gospodarczych i kulturowych połączoną z doświadczeniem wynikającym z wieloletniej obsługi podmiotów międzynarodowych.

Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców w zakresie zarządzania firmą prawniczą i rozwiązań informatycznych. Stale doskonalimy działalność operacyjną firmy – z korzyścią dla klientów.

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Angażujemy się w budowę obywatelskiego państwa prawa. Bierzemy udział w projektach non profit oraz w działaniach pro bono na rzecz Programu Spraw Precedensowych Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

Nasi prawnicy są aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji prawniczych, takich jak Międzynarodowe Stowarzyszenie Prawników (International Bar Association), Amerykańskie Stowarzyszenie Prawników (American Bar Association) oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Podatkowe (International Fiscal Association). Dzięki temu mają dostęp do światowego know-how i rozwijają sieć kontaktów z najlepszymi prawnikami i kancelariami na świecie, z czego korzystają później nasi klienci.

Cieszymy się opinią przyjaznego pracodawcy. Nasi prawnicy mogą się rozwijać zawodowo, biznesowo i społecznie, co gwarantują im m.in. programy szkoleniowe z zakresu prawa i umiejętności menedżerskich.

Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników prowadzących obsługę klientów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim i koreańskim.

Obok Portalu Procesowego wydajemy Portal Transakcyjny www.portaltransakcyjny.pl, na którym prezentujemy podstawowe wiadomości dotyczące prawnej strony transakcji oraz informacje o najważniejszych zmianach aktów prawnych, kluczowych orzeczeniach sądowych i opiniotwórczych wypowiedziach przedstawicieli doktryny.

Więcej informacji o kancelarii znajduje się na stronie www.wardynski.com.pl

wstecz

Publikacje

Graphic design: maba Powered by: Edito CMS Realizacja: Ideo